Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021

IGF (Internet Governance Forum) to międzynarodowe spotkanie umożliwiające globalną dyskusję na temat rozwoju Internetu. To miejsce wymiany myśli i doświadczeń w zakresie zarządzania Internetem.

Po raz pierwszy w historii Polska jest gospodarzem światowej edycji Forum Zarządzania Internetem organizowanego przez ONZ.

Wydarzenie, organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji, odbyło się w dniach 6-10 grudnia 2021 r. w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Jesteśmy bardzo dumni z możliwości wystąpienia na Szczycie Cyfrowym ONZ -IGF 2021! Nasza aktywność koncentrowała się przede wszystkim wokół panelu dyskusyjnego podczas Dnia 0 zatytułowanego “Ocean of Changes – How to use online resources efficiently to promote sustainable development”.

Proponowany panel dyskusyjny miał na celu poznanie metod i strategii edukacji ekologicznej na przykładzie nauk o oceanach. Warsztaty mają na celu umożliwienie wymiany informacji pomiędzy tymi, którym nie jest obojętny los zasobów naturalnych, w tym naszych mórz i oceanów. Pełny opis można znaleźć tutaj: https://www.intgovforum.org/multilingual/content/igf-2021-day-0-event-87-ocean-of-changes.

Nagranie naszego webinaru można znależć na oficjalnym profilu IGF 2021 na platformie YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=LxyLwY6AR8A

Podczas panelu ogłosiliśmy również wyniki konkursu  oceanofchanges.com. Zwyciężyła praca:

Agata Kamińska, Martyna Wawrzycka

Przyznaliśmy rónwnież 2 wyróżnienia:
Patryk Krępa, Paweł Głodzik, Jakub Stachowicz
Michael Akindeju Oluwagbemiga, Adedewe Abiodun

 

Serdecznie gratulacje dla zwycięskiej grupy ale również dla wszystkich uczestników konkursu!!!

Zajrzyj do galerii: Szczyt Cyfrowy ONZ -IGF 2021

 

Skip to content